Novinky

Manipulace s kojencem s ohledem na PMV srpen 2017
Přestože panují tropická vedra - my jsme byli tento víkend v Natalu pilní! V pátek 4.8. a v sobotu 5.8. jsme se sešli na kurzu správné manipulace s novorozencem a nacvičovali správné techniky v péči o čerstvá miminka. Účast zvládla i šestitýdenní Maruška se svými skvělými rodiči. A že jí to pod vedením šikovné maminky a taťky šlo! Odměnou bude všem zúčastněným správný psychomotorický vývoj jejich dětiček - a co by chtěl člověk více, než zdravě se projevující dítě? Všem dnešním absolventům kurzu děkuji za pozornost, kterou kurzu věnovali a přeji hodně rodičovského štěstí a radosti se svými miminky.
Přijďte příště i Vy, v kurzu se dozvíte důležité informace o adaptaci novorozence po porodu, o péči o miminko a naučíte se správně s děťátkem manipulovat tak, abyste neohrozili jeho psychomotorický vývoj a podpořili vznik správných pohybových vzorců u nejmenších kojenců. Kurz veden dle metodiky Evy Kiedroňové. Těšíme se na Vás
Foto z akce najdete ve fotogalerii
5.8. 2017
Naše páteční akce - Šátkování v Natalu!
V pátek 24.3. jsme se konečně sešly na kurzu šátkování. A že nás tentokrát bylo! Děkuji nejen paní ing. Andršové za příjemně a užitečně prožité odpoledne ale díky patří všem našim těhulkám, maminkám a jejich skvělým dětem( byly všechny úžasné)a nesmím zapomenout i na tatínky - i oni mají zájem vázat! Doufám, že se odpoledne líbilo hlavně našim zúčastněným a že se k nám budou vracet třeba zas na jiný kurz. Všem díky a někdy zase nashledanou! Fotečky k dispozici ve fotogalerii
26.3. 2017
Kurzy Baby masáže
Upozorňujeme budoucí maminky na pořádání kurzů Baby masáže. Z kapacitních důvodů není možné pořádat kurzy často a s nedostatečným počtem účastníků Nově bude kurz pořádán pouze 2 x v roce a to na jaře (nyní duben 22.) a druhý termín bude vyhlášen na podzim 2017. Je proto potřeba hlásit se na kurz včas a s předstihem, lépe je absolvovat kurz v těhotenství ( nejste omezeny potřebami dítěte).Maminky s miminky pak od 6 týdnů do 4 měsíců.Počet účastníků v kurzu max. 6-8.
Odměnou za Vaši účast na kurzu láskyplných doteků Vám bude spokojené a dobře prospívající miminko. Těšíme se na Vaši účast.
16.3. 2017
ZMĚNA TERMÍNU ŠÁTKOVÁNÍ
Z důvodů nemoci byl pozměněn termín kurzu Šátkování na 24.3.2017. Vzhledem ke změně došlo k uvolnění 2 míst v kurzu a proto je možné ještě se na kurz hlásit. Kurz bude pořádán pouze při naplnění 5 účastníky. Možná účast i druhé osoby
7.3. 2017
Zahájily jsme nový kurz - Správná manipulace a péče o novorozence
V lednu jsme zahájili nový kurz Správná manipulace s novorozencem a péče o novorozence, který je určen především pro budoucí maminky ještě před porodem. Je zaměřen na potřeby novorozence, vytvoření podmínek pro adaptaci a správný vývoj novorozence a na správnou manipulaci s dítětem vzhledem k jeho potřebám a psychomotorickému vývoji.
24.1. 2017
Změny v ceníku
Od 1.1.2017 vstoupil v platnost nový ceník kurzů.
Aktualizované ceny kurzů jsou platné pro nové přihlášky po tomto datu.
4.1. 2017
Nově kurz Baby masáže i v MC Na Zámečku v Novém Městě nad Metují
Od září 2016 rozšiřujeme nabídku kurzu Baby masáže i do Mateřského centra Na Zámečku v Novém Městě nad Metují. Přihlášky v MC popřípadě i u nás.
1.9. 2016
Připravujeme pro Vás nový kurz
Od listopadu 2016 budeme nabízet kurz Manipulace s novorozencem vzhledem k jeho psychomotorickému vývoji. Kurz bude zaměřen na péči o novorozence, hlavně na správnou manipulaci, polohování, zvedání...dle metody E. Kiedroňové ( viz kniha Něžná náruč rodičů).Srdečně zveme na kurz všechny budoucí maminky! Podrobnosti zveřejníme koncem října
1.9. 2016
Novinka: Příprava na kojení
Připravili jsme pro Vás nový kurz Příprava na kojení, který Vám dá praktické rady ohledně kojení novorozeňat.
Kurz se oddělil od probíhajícího kurzu "Příprava na porod" a vznikl tak větší prostor pro poznání důležité součásti mateřství, jako je kojení.
8.8. 2013
Otevřeny nové prostory centra NATAL
Nově otevřené těhotenské centrum NATAL se nachází v Náchodě v budově drogerie Teta poblíž náměstí (ulice Strnadova 51). Vchod z boku budovy, II. patro výtahem.

Těšíme se na Vás v nových útulných prostorách, kde Vám
nabídneme větší nabídku kurzů a služeb než dosud, určených hlavně
těhotným ženám, ženám po porod, maminkám a jejich miminkům.

Podrobné informace a umístění nového studia
5.8. 2013
Šátkování v pátek 26.4. 2013
Nové fotografie do galerie z kurzu šátkování s ing. Andršovou . Příjemné setkáni nad zajímavým tématem , milá lektorka a příjemné prostředí. Moc se nám to vyvedlo - těšíme se brzy znovu!
26.4. 2013
Nový kurz v ceníku
Do ceníku byla přidána nová položka - individuální kurz pro jeden pár.
Ceník kurzů
7.11. 2012
Změna telefonního kontaktu!
Milé budoucí maminky, byla provedena změna mého telefonního čísla. Původní číslo 731 783 205 již není platné!
NOVÝ KONTAKT: +420 734 227 667
8.8. 2012
Přidány nové fotky
Do Fotogalerie byli přidány nové fotky z průběhu kurzu Baby masáží
najdete zde
27.1. 2012
Změny v ceníku
od 1.9.2011 vstoupí v platnost nový ceník kurzů.
21.8. 2011
NOVÝ kurz homeopatie v těhotenství, za porodu a v šestinedělí
Připravili jsme pro Vás nový kurz na téma "Homeopatie v životě těhotné ženy, rodičky a šestinedělky". Dozvíte se informace o možnostech ovlivnění změn v období těhotenství, porodu a po porodu homeopatickými přípravky, podstatu homeopatie a spoustu dalších informací, které Vám mohou pomoci překlenout toto náročné období... informace o homeopatii zde
Těšíme se na Vás
20.8. 2011
Přidány nové fotky
Do fotogalerie přibyly nové obrázky z kurzu Šátkování, který vede ing. Andršová. Nakoukněte sem
3.11. 2010
Zprovozněna nová verze portálu Těhotenské kurzy
Vítáme vás na nové verzi stránek, které jsme dnes 2.11.2010 zprovoznili. Nový web má lepší grafiku, je přehlednější a do stránek byly přidány i některé novinky.
2.11. 2010
Otevřeno nové těhotenské centrum NATAL
Nové těhotenské centrum se nachází v Náchodě za křižovatko U slavie,
naproti nové poliklinic, vchod z ulice B. Němcové, vedle houslařství.

Těšíme se na Vás v nových útulných prostorách, kde Vám
nabídneme větší nabídku kurzů a služeb, určených hlavně
těhotným ženám, ženám po porod, maminkám a jejich miminkům.
více
18.11. 2009

NOVINKY

Nyní nemáme žádnou čerstvou novinku.


přihlášení administrátora


Masazeedita.cz | Zdravnet.cz | Tehotenstvi.cz


Správce webu: Petr Havel
Copyright © 2022 Těhotenské centrum NATAL
www.tehotenske-kurzy.cz